Základní škola Fr. Plamínkové

s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2

 

image001

 
V současné situaci můžete dokumenty k zápisu také podat pouze elektronicky bez své fyzické účasti, a to zprávou přes:
-          Datovou schránku: ssqkn4n
-          email s ověřeným elektronickým podpisem
-          poštou písemně v listinné podobě

Informace MČP7

https://www.praha7.cz/zapisy-do-zakladnich-skol-probehnou-bez-pritomnosti-deti/

Informace pro rodiče - cizince jsou na webu zveřejněny: https://www.praha7.cz/potrebuji-zaridit/skolstvi/zakladni-skoly/zapis-do-zakladni-skoly/informace-pro-cizince-en-ru-ukr-vn/

 

Z důvodu Opatření k zápisům do ZŠ pro školní rok 2020/2021, MŠMT ČR, které ruší přítomnost dětí u zápisu, a s ohledem na vývoj současné situace, proběhnou zápisy do 1. tříd na základních školách MČ Praha 7 formou elektronické registrace termínu zápisu a následně fyzické účasti zákonného zástupce na vybrané ZŠ. 

Elektronické zápisy proběhnou v termínu od 1. 4. do 14. 4. 2020 od 8 do 20 hodin na webových stránkách jednotlivých základních škol MČ Praha 7. Postup vyplnění el. zápisu naleznete níže. 

Fyzické zápisy bez dětí proběhnou od 22. 4. do 23. 4. 2020 od 14 do 18 hodin na jednotlivých základních školách MČ Praha 7. Na tyto zápisy přijde rodič (zákonný zástupce) sám v čase, který si zvolil v rezervačním systému při elektronickém zápisu. Doloží vyplněnou přihlášku z el. zápisu, rodný list dítěte a občanský průkaz (občané jiných států předloží pas a doklad o pobytu na území ČR).

Pokud se nemůžete zápisů zúčastnit, je nutné se emailem spojit s ředitelem spádové základní školy a domluvit jiný postup.

Rezervační systém elektronických zápisů bude spuštěn od 1. 4. do 14. 4.2020 od 8 do 20 hodin na odkaze: https://aplikace.skolaonline.cz/SOL/PublicWeb/zsplaminkova/KWE015_PrihlaskaZS.aspx

Při vyplňování rezervace termínu postupujte takto:

  1. Na prvním listu vyplňte základní nacionále dítěte a zákonného zástupce.
  2. Vyberte z rozbalovacího menu preferované.
  3. Zaškrtněte souhlas se zpracováním osobních údajů a stránku potvrďte.
  4. Zobrazí se druhá stránka s volbou termínu zápisu.
  5. POZOR – před výběrem samotného termínu je NUTNÉ v rozbalovacím menu vybrat v položce „místnost“– poté se tabulka s termíny automaticky aktualizuje a vy teprve můžete přistoupit k výběru přesného termínu
  6. Formulář uložte kliknutím na „Dokončení registrace“.
  7. Na uvedený email obdržíte základní informace k zápisu včetně vámi vybraného termínu. Pořadí přijetí přihlášky nerozhoduje – není kritériem ve správním řízení.

V případě nejasností se obracejte na ředitele jednotlivých základních škol MČ Praha 7, nebo na vedoucí oddělení vzdělávání, Bc. Evu Krejcarovou, mail: krejcarovae@praha7.cz, tel: 739 553 181.


Zde můžete vyplnit základní údaje a vybrat si termín a čas, kdy přijdete k zápisu. K urychlení prosím přineste vyplněnou Žádost o přijetí k základnímu zdělávání a Zápisový list žáka. (Bude možné vyplnit i na místě)


pdfZápis - změna296.11 KB

pdfŽádost o přijetí k základnímu vzdělávání

pdfZápisový list žáka

pdfŽádost o odklad povinné školní docházky

pdfZvláštní plnění školní docházky - vyjímka 38


pdfHlavní kritéria k Zápisu

pdfZápis INFO

docxCo by měl umět žák 1. třídy

pdfDesatero pro rodiče

pdfSeznam dokumentů k zápisu

pdfSeznam spádových ulic

docDoporučené školní potřeby pro žáky 1. třídy


pdfDen otevřených dveří