Základní škola Fr. Plamínkové

s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2

logo2021

Vážení rodiče,

ve spolupráci s MČ Praha 7 a dalšími základními školami na Praze 7 organizujeme i na naší škole potravinovou sbírku pro Potravinovou banku pro Prahu a Středočeský kraj. V potravinové bance totiž docházejí základní potraviny a hygienické prostředky v souvislosti s vyšší poptávkou díky konfliktu na Ukrajině.

Potravinová sbírka se na naší škole uskuteční v následujících termínech:

Ve čtvrtek 24.3.2022 od 7-8 a poté od 14-18 hodin

Ve pátek 25.3.2022 od 7-8 a poté od 14-18 hodin

pondělí 28.3.2022 od 7-8 a poté od 14-18 hodin

úterý 29.3.2022 od 7-8 a poté od 14-18 hodin

Potraviny budeme sbírat u vstupu na školní dvůr z ulice Skalecká. Prosím nenoste potraviny do sbírky hlavním vchodem!!!

Do sbírky se zapojily všechny základní školy, kdy každá ze škol bude sbírat pouze tři vybrané druhy potravin (vizte níže). Naše škola sbírá POUZE! rybí konzervy, trvanlivé mléko a müsli. Vše musí být minimálně týden před vypršením expirační doby, a hlavně v nerozbitných a nepoškozených obalech.

Jiné než výše uvedené potraviny nemohou být přijímány, ale je možné je předat na ostatních školách, které sbírají pouze následující potraviny či hygienické potřeby (podrobnější informace na www stránkách zmíněných škol):

Všem, kteří se zapojí předem děkujeme za pomoc a zároveň se omlouváme za urgentní sdělení, které bylo vyvoláno náhlou potřebou.

Za vedení školy

Jaroslav Andrle a Lenka Šimánková

EasyCookieInfo