Základní škola Fr. Plamínkové

s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2

IMG 20191211 074938

Dne 10. prosince poměřili nejlepší z našich španělštinářů své znalosti v Cervantově jazyce s dalšími studenty z celé Prahy. Sešli se na ZŠ Pod Marjánkou v Praze 6, aby se zúčastnili celopražského kola soutěže ve španělském jazyce pro základní a střední školy. Tam se setkali s žáky z různých škol jako ZŠ Pod Marjánkou, ZŠ Jeremenkova, ZŠ Bohumila Hrabala a mnohé další.

V přátelské atmosféře se za naši školu zúčastnily Anna Robková (IX.B), Anna Císařová a Adéla Lišková (VIII.A), kterým děkujeme za jejich nasazení a skvělý výkon. Jsou to naše nejlepší španělštinářky a za skvělou reprezentaci školy jim patří velký dík.

V minulém týdnu naše škola obdržela výsledky této soutěže, a je nám ctí a velkým potěšením oznámit, že Anna Císařová obsadila 2. místo a Adéla Lišková krásné 4. místo! BRAVO!

pdfVýsledky892.51 KB

EasyCookieInfo