Základní škola Fr. Plamínkové

s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2

IMG 20191220 WA0054

Ve čtvrtek 19. 12. se brány školy otevřely široké veřejnosti. Tělocvična se opět proměnila na tržiště plné překrásných vánočních výrobků, u stánků se střídali žáci všech tříd a prodávali od drobností, sladkostí až po vánoční ozdoby vše, co k Vánocům patří. 
Od 14h30 se pak rozezněly tóny vánočních písní na koncertě v jídelně a na pódiu se vystřídaly všechny třídy, zazněly tradiční koledy v (ne)tradiční úpravě, české i anglické písně. V mnoha třídách se objevili nadaní hudebníci, kteří své spolužáky doprovodili na kytatu, klavír či housličky nebo cajon. U vstupu do sálu bylo možné zakoupit dobročinnou kávu nebo čaj a pochutnat si na dobrotách od IX.A a Ix.B. K dostání bylo také speciální číslo školního časopisu Plameňák.
 
Veliké poděkování si zaslouží paní učitelka Hořejší, Heflerová, Maroušková, pan učitel Zapala a paní vychovatelka Burdychová, kteří s dětmi vše připravili, nazdobili, nacvičili či své žáky doprovodili na kytaru. Celým odpolednem brilantně provázeli Adélka Lišková a Matyáš Holý, VIII.A, kterým také moc děkujeme.
 
 
Hlediště bylo po celou dobu zaplněné a všechna vystoupení se vydařila. Výtěžek ze vstupného, z trhů i z prodeje kávy a čaje poputuje na dobrou věc. Kam, to rozhodně školní parlament na svém lednovém zasedání.
 
Ještě jednou děkujeme všem účinkujícím a učitelům, kteří toto vánoční odpoledne připravili, a v neposlední řadě také rodičům, kteří se přišli podívat a podpořit své děti.
Děkujeme, přejeme vám krásné Vánoce a dobrý rok 2020.

 

EasyCookieInfo