Základní škola Fr. Plamínkové

s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2

img 5265

Ve čtvrtek 20. 12. se brány školy otevřely široké veřejnosti. Tělocvična se opět proměnila na tržiště plné překrásných vánočních výrobků, u stánků se střídali žáci všech tříd a prodávali od drobností, sladkostí až po vánoční ozdoby vše, co k Vánocům patří. 
Od 14h30 se pak rozezněly tóny vánočních písní na koncertě v jídelně, kterou zdobil stromeček věnovaný Spolkem rodičů, o.s. Děkujeme moc. Na pódiu se vystřídaly všechny třídy, zazněly tradiční koledy v (ne)tradiční úpravě, české i anglické písně. Celým odpolednem brilantně provázela Lucka Lisová, VIII.B a David Smutný, VIII.A, kterým také moc děkujeme.
U vstupu do sálu bylo možné zakoupit dobročinnou kávu nebo čaj a pochutnat si na dobrotách od IX.A. K dostání byl také školní časopis Plameňák.
 
Hlediště bylo po celou dobu zaplněné a všechna vystoupení se vydařila. Výtěžek ze vstupného, z trhů i z prodeje kávy a čaje poputuje na dobrou věc. Kam, to rozhodně školní parlament na svém lednovém zasedání.
 
Ještě jednou děkujeme všem účinkujícím a učitelům, kteří toto vánoční odpoledne připravili, a v neposlední řadě také rodičům, kteří se přišli podívat a podpořit své děti.
Děkujeme a přejeme vám krásné Vánoce.