Základní škola Fr. Plamínkové

s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2

IMG 4817

I letos pokračujeme v netradičních dnech Hrdé školy. Hned ten první jsme si moc užili. Byl to totiž Halloween!
 
Díky poctivé přípravě a dekoracím, za něž děkujeme naší Školní družině, paní učitelce Peškové a panu učiteli Zapalovi, jsme mohli zrealizovat výtečné nápady pana učitele Bivense a paní učitelky Velingerové, Macečkové a Mrkusové, totiž připravit pro děti strašidelnou stezku. Ta byla překrásně vyzdobená velikou spoustou dýní, které se nám ve škole sešly. Deset nejkrásnějších dýní jsme ocenili drobnými dárečky, ale nebylo vůbec jednoduché je vybrat, máme opravdu moc šikovné děti (a rodiče). Všem vám děkujeme! 
 

Naši žáci 8. ročníku se ve strašidelném sklepení zabydleli a celé dopoledne neúnavně strašili, ale také pomáhali s organizací celé akce, doprovázeli ty méně odvážné a odměňovaly sladkostmi všechny, kdo uměl anglickou halloweenskou básničku nebo písničku.

 
Školou se proháněly čarodějnice, zombíci, kostlivci, netopýři a duchové, a to nejen z řad dětí. Také učitelé se na dnešní den velmi dobře připravili! I naše školní jídelna nabídla halloweenské menu: dýňovou polévku, Transylvánský kotlík s rýží hraběte Drákuly, Shrekův ovocný salát a Sněhurčiny muffiny.