Základní škola Fr. Plamínkové

s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2

Školní rok 2021/2022 

Konzultace s učiteli je možná po předchozí e-mailové dohodě

Třídní učitelé e-mail - bez závorek ( ) konzultační hodiny
1. A Mgr. Miloslava Nevyhoštěná nevyhostena(@)plaminkova.cz čtvrtek 12:15  - 13:00
1. B Mgr. Jitka Caldová caldova(@)plaminkova.cz úterý 12:45 - 13:30
2. A Mgr. Petra Ludlová ludlova(@)plaminkova.cz úterý 13:05 - 13:50
2. B Mgr. Alena Pragerová pragerova(@)plaminkova.cz úterý 13:45 - 14:30
3. A Mgr. Lucie Klátová klatova(@)plaminkova.cz úterý 8:55 - 9:40
3. B Mgr. Šárka Maroušková marouskova(@)plaminkova.cz čtvrtek 8:00 - 8:45
4. A Mgr. Kristýna Křesťanová krestanova(@)plaminkova.cz pondělí 12:45 - 13:30
4. B Mgr. Dana Svobodová svobodova(@)plaminkova.cz pondělí 12:20 - 13:00
5. A Mgr. Martina Kudrnovská kudrnovska(@)plaminkova.cz středa: 12:00 - 13:00
5. B Mgr. Richard Sukovič sukovic(@)plaminkova.cz pondělí 13:00 - 14:00
6. A Mgr. Tereza Nejtková nejtkova(@)plaminkova.cz pondělí 16:00-17:00
6. B Mgr. Bronislava Bulvasová bulvasova(@)plaminkova.cz čtvrtek 14:00- 15:00
7. A Mgr. Michal Zapala zapala(@)plaminkova.cz čtvrtek 12:45 - 13:30
7. B Mgr. Patricie Rosenbergová rosenbergova(@)plaminkova.cz středa 10:00 - 10:45
7. C Mgr. Kateřina Střelická strelicka(@)plaminkova.cz pondělí 14:00-15:00
8. A Mgr. Rudolf Hůla hula(@)plaminkova.cz pondělí 16:00 - 17:00
8. B Mgr. Adéla Pokutová pokutova(@)plaminkova.cz čtvrtek 10:00-10:45
9. A Mgr. Radka Tůmová tumova(@)plaminkova.cz úterý 14:00 - 15:00
9. B Mgr. Naďa La Mantia Magulová magulova(@)plaminkova.cz úterý 10:55 - 11:40

Netřídní učitelé e-mail - bez závorek ( ) konzultační hodiny
Ing. Bc. Jaroslav Andrle, Ph.D. andrle(@)plaminkova.cz dle domluvy
Mgr. Lenka Šimánková simankova(@)plaminkova.cz dle domluvy
Mgr. Eva Canales Tejedor canales(@)plaminkova.cz úterý 9:00 - 9:45
Mgr. et Mgr. Nataliya Zhukova zhukova(@)plaminkova.cz úterý 11:50 - 12:35
Mgr. Milan Přibáň priban(@)plaminkova.cz pondělí 10:55 - 11:30
Mgr. Veronika Pelnářová pelnarova(@)plaminkova.cz úterý 10:00 - 10:45
Bc. Markéta Popelářová popelarova(@)plaminkova.cz čtvrtek 8.55 až 9.40
Robert Lynn Bivens bivens(@)plaminkova.cz úterý 8:00 - 8:45
MFA. David Smith smith(@)plaminkova.cz úterý 8:55 - 9:40
Mgr. Mathieu Ponnard ponnard(@)plaminkova.cz čtvrtek 8.55 - 9.40
PhDr. Petr Novotný, Ph.D. novotny(@)plaminkova.cz čtvrtek 15:20 - 16:20
Tomáš Loskot loskot(@)plaminkova.cz středa 10:00 - 10:45
BcA. Pavlína Rainová rainova(@)plaminkova.cz středa 10:00 - 10:45
Mgr. Matoušková K. – šk. psych. matouskova(@)plaminkova.cz úterý 12:00 - 13:00
Školní asistentky
Vanda Kreinerová kreinerova(@)plaminkova.cz
Lucie Sillitoe sillitoe(@)plaminkova.cz
Markéta Jiráková jirakova(@)plaminkova.cz