Základní škola Fr. Plamínkové

s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2

Školní rok 2022/2023 

Konzultace s učiteli je možná po předchozí e-mailové dohodě

Třídní učitelé e-mail - bez závorek ( ) konzultační hodiny
1. A Mgr. Kristýna Křesťanová krestanova(@)plaminkova.cz pondělí 12:15 - 13:00
1. B Mgr. Dana Svobodová svobodova(@)plaminkova.cz pondělí 12:45 - 13:30
2. A Mgr. Hana Vávrová vavrova(@)plaminkova.cz pondělí 13:45 - 14:45
2. B Mgr. Jitka Caldová caldova(@)plaminkova.cz pondělí 13.30 - 14.30
3. A Mgr. Petra Ludlová ludlova(@)plaminkova.cz pondělí 13:00 - 14:00
3. B Mgr. Alena Pragerová pragerova(@)plaminkova.cz pondělí  13:00 - 13:45
4. A Mgr. Lucie Klátová klatova(@)plaminkova.cz pondělí  8:00 - 8:45
4. B Mgr. Šárka Maroušková marouskova(@)plaminkova.cz pondělí 13:00 - 13:45
5. A Mgr. Martina Kudrnovská kudrnovska(@)plaminkova.cz pondělí 12:45 - 13:30
5. B Mgr. Šárka Novotná novotna(@)plaminkova.cz čtvrtek 14:00 - 15:00
6. A Mgr. Veronika Pelnářová pelnarova(@)plaminkova.cz čtvrtek 13:30 - 14:30
6. B Mgr. Richard Sukovič sukovic(@)plaminkova.cz čtvrtek 14:00 - 15:00
7. A Mgr. Tereza Nejtková nejtkova(@)plaminkova.cz čtvrtek 14:00 - 15:00
7. B Mgr. Naďa La Mantia Magulová magulova(@)plaminkova.cz čtvrtek 7:00 - 8:00
8. A Mgr. Michal Zapala zapala(@)plaminkova.cz čtvrtek 14:45 - 15:45
8. B Mgr. Patricie Rosenbergová rosenbergova(@)plaminkova.cz úterý 10:30 - 11:30
8. C Mgr. Kateřina Střelická strelicka(@)plaminkova.cz pondělí  14.00 - 15.00
9. A Mgr. Rudolf Hůla hula(@)plaminkova.cz čtvrtek 14:00 - 15:00
9. B Mgr. Adéla Pokutová pokutova(@)plaminkova.cz pondělí 14:00 - 15:00

Netřídní učitelé e-mail - bez závorek ( ) konzultační hodiny
Ing. Bc. Jaroslav Andrle, Ph.D. andrle(@)plaminkova.cz dle dohody
Mgr. Lenka Šimánková simankova(@)plaminkova.cz dle dohody
Mgr. Eva Canales Tejedor canales(@)plaminkova.cz pátek 14:00 - 15:00
Mgr. et Mgr. Nataliya Zhukova zhukova(@)plaminkova.cz čtvrtek 12.45 - 13.30
Mgr. Milan Přibáň priban(@)plaminkova.cz pondělí 10:00 - 10:45
Mgr. Radka Tůmová tumova(@)plaminkova.cz pondělí 14:00 - 15:00
Mgr. Bronislava Bulvasová bulvasova(@)plaminkova.cz pondělí 13:30 - 14:30
Bc. Markéta Popelářová popelarova(@)plaminkova.cz pátek 10.55 - 11.40
Robert Lynn Bivens bivens(@)plaminkova.cz pondělí 10:00 - 11:00
MFA. David Smith smith(@)plaminkova.cz uterý 10:55 - 11:40
Mgr. Mathieu Ponnard ponnard(@)plaminkova.cz čtvrtek 9:00 - 9:45
Bc. Lucie Kroupová kroupova(@)plaminkova.cz pondělí 10:55 - 11:40
Tomáš Loskot loskot(@)plaminkova.cz Po 11:50 - 12:50
PhDr., Mgr. Štikarová. J, Ph.D. – šk. psych. stikarova(@)plaminkova.cz pondělí 8:45 - 9:45
Školní asistentky
Tereza Jursova jursova(@)plaminkova.cz
Tereza Knížková knizkova(@)plaminkova.cz
Lucie Sillitoe sillitoe(@)plaminkova.cz
Markéta Jiráková jirakova(@)plaminkova.cz

EasyCookieInfo