Základní škola Fr. Plamínkové

s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2

Školní rok 2020/2021 

Konzultace s učiteli je možná po předchozí e-mailové dohodě

Třídní učitelé e-mail konzultační hodiny
1. A Mgr. Petra Ludlová ludlova@plaminkova.cz Pondělí 12:45 – 13:30
1. B Mgr. Alena Pragerová pragerova@plaminkova.cz Úterý 13:45 – 14:30
2. A Mgr. Lucie Klátová klatova@plaminkova.cz Středa 12:45 – 13:30
2. B Mgr. Vilma Ottová ottova@plaminkova.cz Pátek 7:15 – 7:45
3. A Mgr. Miloslava Nevyhoštěná nevyhostena@plaminkova.cz Středa 13:00 – 13:45
3. B Mgr. Jitka Caldová caldova@plaminkova.cz Úterý 7:00 – 7:45
4. A Mgr. Jana Kalašová kalasova@plaminkova.cz Čtvrtek 12:45 – 13:30
4. B Bc. Richard Sukovič sukovic@plaminkova.cz Pátek 15:00 – 16:00
5. A Mgr. Tereza Nejtková nejtkova@plaminkova.cz Pondělí 7:10 – 7:55
5. B Mgr. Dana Svobodová svobodova@plaminkova.cz Pondělí 10:00 – 10:45
6. A Mgr. Michal Zapala zapala@plaminkova.cz Úterý 12:45 – 13:30
6. B Mgr. Kateřina Kalčicová kalcicova@plaminkova.cz Čtvrtek 9:00 – 10:00
6. C Mgr. Kateřina Střelická strelicka@plaminkova.cz Pondělí 14:00 – 15:00
7. A Mgr. Lenka Šimánková simankova@plaminkova.cz dle domluvy
7. B Mgr. Adéla Pokutová pokutova@plaminkova.cz Úterý 7:00 – 7:45
7. C Mgr. Rudolf Hůla hula@plaminkova.cz Čtvrtek 14:00 – 15:00
8. A Mgr. Radka Tůmová tumova@plaminkova.cz Středa 14:00 – 15:00
8. B Mgr. Naďa La Mantia Magulová magulova@plaminkova.cz Úterý 13:00 – 14:00
9. A Bc. Lucie Klatovská klatovska@plaminkova.cz Čtvrtek 14:00 – 15:00

Netřídní učitelé e-mail konzultační hodiny
Mgr. Eva Canales Tejedor canales@plaminkova.cz Pondělí 8:00 – 8:45
Mgr. et Mgr. Nataliya Zhukova zhukova@plaminkova.cz Středa 10:50 – 11:30
Mgr. Milan Přibáň priban@plaminkova.cz Středa 12:10 – 12:30
RNDr. Karel Pecka pecka@plaminkova.cz Středa 10:55 – 11:40
Mgr. Veronika Pelnářová pelnarova@plaminkova.cz
Bc. Markéta Popelářová popelarova@plaminkova.cz Čtvrtek 10:55 – 11:40
Robert Lynn Bivens bivens@plaminkova.cz Pondělí 13:00 – 14:00
Mgr. Anna Simonová simonova@plaminkova.cz Středa 8:00 – 8:45
MFA. David Smith smith@plaminkova.cz Úterý 8:00 – 8:45
Mgr. Mathieu Ponnard ponnard@plaminkova.cz Čtvrtek 10:00 – 10:45
Mgr. Zuzana Jurechová, Ph. D. jurechova@plaminkova.cz Pátek 8:15 – 9:00
Tomáš Loskot loskot@plaminkova.cz Úterý 8:00 – 8:45
Mgr. Matoušková K. – šk. psych. matouskova@plaminkova.cz Středa 9:00 – 12:00