Základní škola Fr. Plamínkové

s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2

autobus

SMS info ze ŠVP


2. A a.4. A

Dnes jsme měli opravdu nabitý a pěkný den. Ráno jsme se šli podívat do knihovny v Ledči, navštívili jsme základní školu a poštu a užili si rozchod a výbornou zmrzlinu. Odpoledne jsme hráli různé hry, nacpali se buřty u taboráku, zajezdili si na skateboardech ála Bart a nakonec si zatancovali na karnevalové diskotéce.
Zítra dopoledne si zabalíme, vyhodnotíme soutěže, rozdáme diplomy a vyrazíme na cestu zpět. Už se na vás těšíme!
4.A

Děti si užívají zbytek pobytu. Dnes karneval, buřty, bojovka a knihovna a hodně sportovaní.

Máme se skvěle, dnes bylo pěkně, až na drobné deštíky. Dopoledne jsme hráli hry na utužení paměti a odpoledne jsme jeli na výlet a návštěvu, kde jsme viděli různá domácí zvířátka.
Na závěr dne jsme se výborně najedli a těšíme se na další dobrodružství.

Máme se skvěle, dobře nám vaři. Včera jsme byli na návštěvě v kravíně u jaloviček. Dneska jsme celé dopoledne sportovali a odpoledne jsme jeli na výlet do Ledče nad Sázavou, kde jsme si prohlédli hrad a navštívili jsme pana starostu na radnici. Začalo nám ke konci výletu pršet, tak jsem děti vzala do restaurace na čaj a poté jsme jeli zpátky autobusem.


5. AB a 6. AB

Po snídaní jsme vyrazili naučnou stezkou na Drtinovu rozhlednu. Počasí přálo a tak si to všichni moc užili. Celý den děti hrály venku hry a už se těší na diskotéku. Zítra nás, prosím, očekávejte před Technickým muzeem v plánovaném čase - 11 hodin.

P1060292

Třetí krizový den na Staré Živohošti děti zvládly na jedničku. Odpoledním netradičním hrám jako například kejbl ball předcházel bowling se šesťáky a orientační závod s páťáky. Večer jsme zakončili u ohýnku vyhlašováním sportovních klání a s kytarou. Zdravíme všechny, 6.A, 6.B, 5.A, 5.B a paní učitelky

Druhý den na Staré Živhohošti se opět vydařil. Šesťáci absolvovali orientační závod. Páťaci si zahráli bowling a laser game. V odpoledním programu si děti zatančily a vyzkoušely různé hry. Skvělá večeře nám doplnila energii a pokračujeme ve večerním programu.

Vše OK - po pohodové cestě autobusem se všichni ubytovali a pochutnali si na obědu. Odpoledne jsme měli přednášku říční policie ČR a seznamovací hry :)


 7. A a 8. A

Včera jsme dokončili druhou vodní část "Moderního 6ti boje". Večer byl táborát a míčové hry v táboře. Dnes (sobota) nás čeká dopoledne jízda zručnosti. Odpoledne ještě vyrazíme na vyjížďku na kolech. Zítra vyhlášení výsledků, balení a ve 14:00 je předpokládaný odjezd. V Praze by jsme měli být okolo 16:00.Všichni jsou OK a pozdravují.

Dnes dopoledne jsme opět ujeli na kolech skoro 20 km. Odpoledne jsme zahájili první část "Moderního 6ti boje" - plavání, kajak, běh, střelba ze vzduchovky, slack-line a zdravověda. Pak jsme naskákali do bazénu a užívali si tepla. Večer bude DISCO. Všichni pozdravují.

Dopoledne jsme šli prozkoumat Uhrovic mlýn, kde chovají mnoho zvířat od velbloudů až po křečky. Odpoledne jsme vyrazili na kolo. Všichni jsou OK a zdraví.

Dnes dopoledne jsme šli k řece Berounce. Odpoledne jsme trávili u bazénu a hráli hry v táboře. Zkoušeli jsme střílet ze vzduchovky, natáhli slack-line, hráli T-ball a fotbal. Zítra vyrážíme opět na kola. Všichni jsou OK a pozdravují.

Cesta v pohodě. Po obědě jsme vyrazili poprvé na průzkum okolí. Na kole i pěšky. Po výletě jsme naskákali do bazénu. Všichni jsou OK a pozdravují.


 7. B a 9. A

9. A dnes ráno vyrazila na rozhlednu u Jakuba a Ďáblovu prdel. Trochu fouká, ale neprší. Odpoledne relax u rybníka. Všichni zdraví.

9. A dnes vyrazila na výlet do Jindřichova Hradce. Viděli jsme Krýzovy jestličky, zámecké nádvoří a park, prohlédli jsme si centrum města a nakonec jsme strávili krásné dvě hodiny v aquaparku. Výlet se moc povedl!


Po nočním vydatném dešti jsme se vydali na menší výlet s krásnými výhledy. Odpoledne sport a večer rozloučení.

7. B Česká Kanada je nádherná, počasí zatím parádní, dnes jsme zdolali Jakubovu rozhlednu a Ďáblovu prdel, vykoupali se a hráli hry.

Jsme na místě, všichni zvládli cestu se zátěží. Odpoledne odpočinek a koupání.


 3. A, 3. B a 4. B

Pondělí hry v přírodě a koupání. V úterý déšť, výlet na Zvíkov odložen, soutěže v klubovně.

Dojeli jsme v pořádku. Děti se ubytovávají a jsme OK. Zdravíme vás.


1. AB a 2B

Jsme na místě a vše je v pořádku.


2. C a 3. C

Zdraví z Lipna. Máme se krásnně, užíváme pohody a sluníčka.

Zdravíme z Lipna. Jsme ubytovaní a jdeme na oběd.

img-20170603-wa0001