Základní škola Fr. Plamínkové

s rozšířenou výukou jazyků Praha 7, Františka Křížka 2

img 4314

Ve čtvrtek 24. května odpoledne se v Národním zemědělském muzeu konala závěrečná prezentace Příběhů našich sousedů, záslužného projektu Paměti národa. Z naší školy se zúčastnily čtyři týmy, a všechny naprosto očividně překonaly úrovní svých vystoupení i prezentaci projektů všechny ostatní týmy ze škol na Praze 7.

Nepřehlédnutelné bylo vedení a trpělivost obou paní učitelek, které týmy vedly. Dva týmy pracovaly s paní učitelkou Střelickou a další dva s paní učitelkou Kafkovou. I díky jejich péči a snaze naše škola doslova triumfovala při vyhlašování vítězů.

Na třetím místě se umístil tým Anička Horníková, Natálka Grulichová, Pavel Zima, Nicholas Myers a Jonáš Josef z 8.B. Druhé místo obsadil tým 8.A Samuela Hurtíková, Eliška Kořínková, Viki Hrabánková a Bětka Antošíková. Už jsme ani nevěřili, že i první místo případně naší škole. Spravedlnost ale asi doopravdy existuje, a tak se z prvního místa mohla radovat děvčata z 8.B Terezka Vagnerová, Eliška Hrabalová, Julinka Pförtnerová a Anet Bendlová.

Kdyby se udělovalo čtvrté místo, vůbec nepochybujeme, že by se na něm umístil také náš tým - Anežka Němcová, Bára Pačesová a Mánička Tittelbachová.

Všem vám gratulujeme a děkujeme za luxusní reprezentaci naší školy. Vaší práce si moc vážíme a jsme na vás náležitě pyšní.